Головна Команда Контакти Карта сайту

Семінар щодо питання використання нерухомості

29 вересня 2005 року відбувся семінар з обговорення результатів анкетного опитування використання нерухомості у Львівській області.
 Експерти Проекту розвитку Львівщини Ева Боньчак-Кухарчик (Польща) та Єжи Фішер (Польща) ознайомили учасників семінару з основними засадами проведеного анкетного опитування, за результатами якого представили стан справ з використання нерухомості у львівській області, а також подали свої рекомендації щодо  нових процедур реєстрації нерухомості, процесу прийняття адміністративних рішень щодо оренди та продажу нерухомості тощо.
На семінарі була обговорено  пропозицію щодо створення робочої групи з представників міських, сільських і селищних рад Львівської області щодо використання нерухомості, а також пропозицію про визначення району області для реалізації пілотного проекту втілення нових процедур, що стосуються нерухомості.
У семінарі взяли участь експерти проекту розвитку Львівщини,  представники Львівської облдержадміністрації, а також представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування Сокальського, Радехівського, Турківського, Самбірського районів Львівської області.